مسئولین تیم

نیما نصر

نماینده و مجری رویداد

نیما ، دانش آموخته مهندسی نرم افزار و فعال در حوزه کارآفرینی است. از سال 1385 فعالیت و کسب و کار خود را در زمینه زیر ساخت های نرم افزاری شبکه و امنیت اطلاعات آغاز کرد و سال ها به عنوان مدیر شبکه فعالیت خود را ادامه داده است. اوعلاقه بسیار زیادی به مباحث مربوط به استارتاپ ها دارد و دلیل حمایت و برگزاری استارتاپ گرایند را کسب تجربه و آشنایی بیشتر با استارتاپ های دیگر شرکت کننده در برنامه، میداند.اعتقاد دارد موفقیت یک استارتاپ در، جستجو و بررسی چالش استارتاپ های دیگر است.

متولد 1365 و مهندس صنایع است. شرکت نرم افزاری آفاق را با موضوعیت خدمات ارایه پورتال های سازمانی و تجارت الکترونیک در سال 84 تاسیس کرد و هم اکنون مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت و همچنین عضو تیم اجرایی همایش استارتاپ گرایند در تهران نیز می باشد. او می گوید “هدف از پیوستنم به تیم، صرفا در جهت پیشبرد اهداف و رسالت استارتاپ گرایند و بالابردن سطح ارتقاء حوزه کار آفرینی در کشورم می باشد.”

همکاران

دانش آموخته حوزه فناوری اطلاعات و هم اکنون مدیر روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان است.

تیم اجرایی

امین ، متولد 1366 و فارغ التحصیل رشته علوم اقتصاد می باشد. او هم اکنون در بانک صادرات مشغول به کار است و همزمان در زمینه بازاریابی و کسب و کار فعالیت می کند.

امید عجمی

تیم اجرایی
امید ، متولد 1368 و فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار است ، از سال 87 برنامه نویسی را به صورت تفریحی آغاز کرد و با زبان های C# ، HTML ، ASP ، JAVA و .. آشنایی کامل دارد همچنین یک سالی می شود که در زمینه توسعه اندروید فعالیت می کند . هدف او از پیوستن به تیم استارتاپ گرایند علاقه مند بودن به بحث کارآفرینی در زمینه IT و استفاده از تجربیات و ایده های دیگران می باشد.

فرامرز ، لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار دارد و همزمان دارای 2 شغل پوشاک ، کامپیوتر و جدیدا نماینده فروش کتاب های ستکا نیز می باشد. به صورت اتفاقی با استارتاپ گرایند آشنا شده اما از انجاییکه به حوزه IT علاقه زیادی دارد بزودی شرکت خودش را تاسیس خواهد کرد.

ابراهیم ، فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک از دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده و در حال حاضر دانشجوی دکتری است. او از سال 1390 فعالیتش را در زمینه های فروش، R&D و تدریس در دانشگاه شروع نمود. ابراهیم نویسنده کتاب سیگنال و سیستم به زبان ساده و دارای چندین مقاله داخلی و بین المللی در زمینه های مختلف است. در سال 1388 به عنوان دبیر انجمن علمی برتر کشور در سومین جشنواره ملی حرکت انتخاب شد. تجربه مفیدش در حوزه کسب و کار و رویدادهای کارآفرینی و همچنین برگزاری کنفرانس های متعدد به عنوان دبیر علمی و دبیر اجرایی او را علاقه مند نمود تا تیم برگزارکننده استارتاپ گرایند را همراهی نماید.

شهربانو ، دارای مدرک کارشناسی ارشد سیستم ای کامپیوتری و از سال 90 بطور حرفه ای وارد بازار کار شد که هم اکنون مدیر عامل شرکت اکسین در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل می باشد ، همچنین او طراح UI و front end نیز هست ،هدف او از پیوستن به تیم علاقمند به بحث کارآفرینی و ایجاد ارتباط با فعالان در حوزه IT بوده است.

مهسا،فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر و کارشناسی ارشد مدیریت رسانه در زمینه روابط عمومی ،خبرنگاری و طراحی وب سایت فعالیت دارد و هم اکنون در شرکت اکسین مشغول به کار است. هدف او از پیوستن به تیم علاقمندی به مباحث کارآفرینی و آشنایی با افراد نخبه کشور می باشد.

یک پدر عاشق یادگیری. یکی دو سالی است که در زمینه تولید محتوا کار می‌کند. کارش را از وبلاگ‌نویسی دورکاری برای سایت‌های آی‌تی رسان و تخفیفان شروع کرد و بعد از چند ماه با تیم زومیت آشنا شد. یک سالی هم به عنوان دبیر تحریریه در ماهنامه دانش امروز از زیرمجموعه‌های روزنامه اصفهان امروز فعالیت کرده است. در حال حاضر دبیر تیم کسب و کار وبسایت زومیت هست. هدف او از پیوستن به تیم کمک به تولید محتوا است.

زهرا

تیم اجرایی

زهرا متولد ۱۳۷۵، دانش آموخته مهندسی معماری است و در نرم افزار های وابسته به رشته( AutoCad,3dMax وRhino) تسلط دارد.و در حال حاضر در یک شرکت مهندسی مشغول به کار است.همچنین در زمینه ی طراحی و گرافیک نیز فعالیت میکند.
وی به جهت علاقه به استارتاپ ها و فعالیت های کارآفرینی و اجتماعی به عضویت در تیم گرایند در آمده است.

تمایل به عضویت در تیم اجرایی دارید ؟ تماس بگیرید