16
November
5:00 pm — 8:00 pm
محل برگزاری
نمایشگاه بین المللی اصفهان

اصفهان,
ریال200000
Loading Events
  • This event has passed.

 

sm

بیست و یکمین رویداد استارتاپ گرایند اصفهان با حضور آقای کیارش عباس زاده موسس زودفود (اسنپ فود فعلی) در روز جمعه بیست و پنجم آبان ماه 97 برگزار می گردد.

“کیارش بنیانگذار زود فود است (سال 88) که امروز به اسنپ فود معروف است. او مربی کسب و کار است و دائما درحال یادگیری و با تجربیات خود به شرکت ها کمک می کند تا سریعتر رشد کنند و سود بیشتری به دست آورند. تخصص اصلی او مدیریت بازاریابی و فروش و مشاوره سرمایه گذاری است و در دانشگاه های مختلف مثل شریف، تهران و همینطور صندوق نوآوری و شکوفائی معاونت ریاست جمهوری مشاور شرکت های دانش بنیان است. او پس از زودفود در شرکت سرمایه گذاری پرشین و هم بنیانگذار استارتاپ بیدینگ بوده و در حال حاضر یک استارتاپ در زمینه هوش مصنوعی دارد که بعدا بیشتر درباره آن خواهد گفت.”

استارتاپ گرایند یک رویداد و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ هاست که در بیش از 400 شهر دنیا از جمله تهران اجرا می شود. در این رویداد از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی دعوت می شود بعنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم شوند.
استارتاپ گرایند فضایی برای تعامل کارآفرینان و فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقمندان و فعالان کسب و کار اینترنتی است. با شرکت در این رویداد :

  • با موسسین استارتاپ های مطرح کشورتان آشنا شوید
  • قصه پیدایش و رشد کسب و کارهای اینترنتی را بشنوید
  • دوست و همکار پیدا کنید و شبکه کاریتان را گسترش دهید

ساعت برگزاری : از ساعت 17 الی 20

مکان برگزاری همایش : اصفهان ، بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان ، سالن اول (استارتاپ ها)

در صورتی که سوال خاصی دارید که می خواهید از مهمان سوال شود به آدرس زیر ایمیل کنید :
soal@startupgrindisfahan.ir
لازم به ذکر است ، پس از ارسال ایمیل ، بایستی حتما ایمیل دریافت برایتان ارسال شود ، در غیر این صورت ایمیل به دست ما نرسیده است


ثبت نام رویداد بیست و یکم
خرید بلیط از EventCenter

(ثبت نام – هزینه ثبت نام 20000 تومان)
(مهلت ثبت نام تا 24 آبان ماه)

لیست شرکت کنندگان در رویداد بیست و یکم

شرکت کنندگانی که تمایل داشته اند نامشان جهت شرکت در رویداد بیست و یکم نمایش داده شود در ذیل می باشد.

شرکت کننده فعالیت