Next big event in:

استارتاپ گرایند چیست ؟

element10 استارتاپ گرایند یک جنبش جهانی در جهت حمایت از کارآفرینان و موسسان کسب و کار های نوپا و تقویت روابط کاری آنان در جامعه است. این جنبش با هدف آموزش، تشویق و ارتباط سازی کمک می نماید تا ذینفعان حاضر در اکوسیستم استارتاپی شهر های مختلف با یکدیگر در ارتباط بود و از تجربیات هم بیاموزند. این برنامه پس از گذشت چهار سال از زمان شروع، اکنون در بیش از 400 شهر معتبر دنیا توسط نمایندگان منطقه ای برگزار شده و بیش از 1.000.000 نفر عضو از کشور های مختلف دارد و اعتبار جهانی آن به حدی رسیده که شرکت Google با حمایت های خود به همکاری با آن پرداخته است.

  • با موسسین استارتاپ های مطرح کشورتان آشنا شوید
  • داستان پیدایش و رشد کسب و کارهای اینترنتی را بشنوید
  • دوست و همکار پیدا کنید
  • با نیرو های متخصص جدید آشنا شوید
  • ایده های خود را شکل دهید
  • استارت آپ آینده شوید
این جنبش با برگزاری رویداد های ماهانه در بیش از هشتاد شـهر دنیا از موسسـین موفق استـارتاپ ها و کسب و کارهای مبتنی بر وب و فن آوری دعوت می نماید تا طی یک مصاحبه یک ساعته در فضایی کاملا دوستانه داستان، کسب و کار و زندگی حرفه ای خود را با حاضرین سهیم شده و از چالش ها و موفقیت های خود سخن بگویند. پس از هر مصاحبه بستری فراهم است که میهمانان ضمن گفتگوی آزاد انفرادی با یکدیگر آشنا شده و از کارها و پروژه های خود جویا شوند و نت ورک ایجاد کنند. از جمله ویژگی هایی که به رشد و گسترش این رویداد کمک نموده ضبط و ارسال ویدئویی تصویر برگزاری بر روی سایت جهانی استارتاپ گرایند و شبکه های ویدئویی است بطوریکه علاقمندان میتوانند از هر کجای دنیا به تماشای مصاحبه با کارآفرینان شهرهای مختلف دنیا نشسته و از تجربیات و درس های آموزنده آن جهت راه اندازی کسب و کار خود بهره ببرند.

نحوه اجرای استارتاپ گرایند

نشست با مهمان ویژه

مهمانان در زمان پذیرایی، از نزدیک با مهمان ویژه به تعامل پرداخته و گفتگوی دوجانبه ای خواهند داشت

گفتگو با مهمان ویژه

مهمان ویژه مراسم با بیان داستان تجارت خود از آغاز تا به امروزپرداخته و تجارب خود در این راه را با مهمانان شریک خواهد شد

شبکه سازی

در این بخش مهمانان با یکدیگر آشنا شده و به گفتگو میپردازند. از دستاورد های جدید یکدیگر مطلع شده و با همکاران دیگر خود به گفتگو و تبادل نظر میپردازند

ثبت نام و پذیرش

علاقه مندان جهت حضور در مراسم میتوانند از طریق وب سایت بلیط شرکت در همایش را به صورت آنلاین خریداری کنند

مهمان ویژه همایش

میلاد منشی پور
رویداد هجدهم
پنجشنبه، 19ام بهمن ماه 96
از ساعت 17:00 الی 20:00

تپ‌سی (Tap30.ir)

" میلاد منشی پور مدیرعامل و یکی از سه موسس شرکت تپ‌سی است. او در دانشگاه تهران مهندسی مکانیک خواند و سپس به فرانسه رفت تا MBA خود را از مدرسه عالی مدیریت پاریس (HEC) کسب نماید. میلاد بیش از 10 سال تجربه کار و مدیریت در شرکت‌های معتبر بین‌الملی نظیر Boston Consulting Group و Bain & Company دارد. او در این سازمان‌ها مدیر پروژه بوده و به شرکت‌هایی مانند مایکروسافت (Microsoft)، دِل (Dell) و شرکت‌های خدمات مالی مشاوره ارائه می داده است. وی اوایل دهه نود برای تدریس دوره‌ای کوتاه‌مدت در حوزه‌ی استراتژی و مشاوره در دانشگاه شریف به ایران آمد و فضای کسب‌وکار ایران را در حوزه IT مساعد یافت. درنهایت او در سال ۱۳۹۵ از کانادا به وطن بازگشت و با همکاری حمید مهینی و هومن دمیرچی تپ‌سی را راه‌اندازی کرد. تپ‌سی (TAP30) یک سامانه هوشمند درخواست تاکسی است که در حال حاضر در بیش از 10 شهر خدمات خود را به شهروندان ایرانی ارائه می‌دهد. تپ‌سی از طریق اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی خود ارتباطی مستقیم بین مسافر و سفیر (راننده) ایجاد می کند. مسافر به راحتی و با چند بار لمس مانیتور موبایل خود می تواند ماشین دربست درخواست کرده و سفری با کیفیت، ایمن و ارزان را تجربه کند. "

می خواهید به تیم استارتاپ گرایند اصفهان ملحق شوید ؟ تماس بگیرید

همکاران و حامیان اصلی رویداد

همکاران و حامیان معنوی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

به ما در یافتن استارتاپ های اصفهان کمک کنید تماس بگیرید